środa, 30 stycznia 2013

Co piszczy w Polsce?

To co ostatnio zobaczyłem, czyli otaczające nas informacje, paradoksy i wydarzenia. Wielka afera o związkach partnerskich to temat numer jeden ostatnimi czasy i chyba już odchodzi w zapomnienie. Temat jak temat, tylko SZKODA, że sejm pokazał swoje prostactwo i brak kultury. 15W08 to drugi temat, w którym postanowiłem zabrać głos. To oni są sprawcami kolorowej krwi na ul. Mokotowskiej!

Swoją drogą mam nadzieję, że przerost obrazu nad treścią, który jest coraz silniejszy nie zabije oglądalności tego bloga.


"Mokotowska we krwi?" Maciej Zień to jeden z najbardziej znanych polskich projektantów. Stanowczo i konsekwentnie dążący do określonych celów związanych z modą, raczej unika skandali i robienia sztucznego show w okół swojej osoby. Kilka dni temu zrobiło się o nim znów głośno, ponieważ jego butik znajdujący się w Warszawie został cały oblany czerwoną farbą. Jak już wiadomo to sprawka grupy 15W08 o poglądach Anarchistycznych. Członkowie grupy walczą z tym co ich otacza i w sumie dobrze. Tylko może poszukać trochę inne sposoby?

Wstydzę się Polski. Związki partnerskie to nie tylko problem osób homoseksualnych, ale też heteroseksualnych, które nie chcą wchodzić w związek małżeński. W momencie gdy jednej osobie stanie się krzywda jej partner czy partnerka nie mogą odwiedzić ich w szpitalu bo nie są ich rodziną. Takich przykładów jest wiele. Ta sytuacja jest straszna jednak nie to dziś chcę podkreślić. Artykuł, który ukazał się w "Pytanie na śniadanie" pokazał kontrowersyjne wypowiedzi kilku polityków za co jest mi ogromny wstyd. Krystyna Pawłowicz nazywając związki partnerskie "jałowymi" zrobiła Polsce wstyd na cały świat. Brak tolerancji i zrozumienia drugiego człowiek, to złamanie konstytucji. Wstydzę się, że reprezentują mnie takie osoby! Cały reportaż TUTAJ. 

4 komentarze:

 1. Co do oblania Butiku Zienia mam mieszane odczucia. Z jednej strony czułam ogromną wściekłość, że taka osoba jak Maciej (nie robiąca wokół siebie zbędnego szumu) została zaatakowana, natomiast z drugiej strony staram się zrozumieć działania grupy 15W08. Zgadzam się z Tobą, iż może powinni poszukać innych sposobów... Zniszczyli nie tylko witrynę sklepową, ale i zabytkową kamienicę.
  Pozdrawiam
  H A L L O W K A A

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy artykuł. Fajne spostrzeżenia.

  ps. dzięki za odwiedziny i komentarz,
  zapraszam do obserwacji, ja już obserwuję twój blog :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety zgadzam się z każdym zdaniem.. Wstyd x.x
  Pozdrawiam
  K.

  OdpowiedzUsuń
 4. Polska to kraj zagorzałych konserwatystów, na czele z ludzi, którzy pomylili się z zawodem.

  Fajnie wpaść na bloga w którym można poczytać co nieco ! :)

  zapraszam:
  www.tomaszrepeta.blogspote.com

  OdpowiedzUsuń