środa, 23 stycznia 2013

Od autora


Długo zastanawiałem się, jaką stworzyć formę tego bloga. Z jednej strony chciałem, żeby nie był on czymś prywatnym, a zarazem chciałem wyrażać swoją opinię. Postanowiłem stworzyć wirtualny magazyn na łamach blogspotu, w którym będzie można przeczytać różnego rodzaju artykuły i recenzję.

Nazwa bloga nie odnosi się do mojej własnej opinii, ale do opinii czytelników strony, która będzie pomagała im stworzyć własne zdanie. Ponieważ chciałem, aby teksty były jak najbardziej obiektywne postanowiłem zmienić trochę formę! Poza artykułami będziecie mogli przeczytać krótki tekst "Od autora", w którym będę przedstawiać bardziej osobistą opinie. Wszystko po to aby pomóc czytelnikom wyrobić własne zdanie. Dzięki dodatkowi "od autora" w którym znajdziecie moją własną opinię, każdy będzie mógł wyrobić własne zdanie, zgadzając się lub nie, z moim własnym.

3 komentarze:

  1. Każdy blog, jako wywodzący się z formy pamiętnika, musi zawierać pewien element subiektywizmu ze strony autora. I dobrze, bo ma on służyć właśnie wyrażaniu opinii twórcy, a czytelnikom pozostaje jedynie albo się z autorem zgodzić albo nie :) Powodzenia w realizacji nowych założeń :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się Twój blog, ciekawy post, cieszę się, że do Ciebie trafiłam. Będę wpadać, obserwuję i w wolnej chwili zapraszam do odwiedzin ;)

    OdpowiedzUsuń