niedziela, 6 stycznia 2013

Prasa - zginie czy nie zginie?


Lifestylowe, psychologiczne, modowe, sportowe -można wymieniać tak w kółko! Możemy je czytać w każdym momencie i dowiadywać się rzeczy, których nie dowiemy się w internecie, czy zwykłej prasie codziennej. Dzięki swojej określonej tematyce i linii programowej selekcjonują odbiorców, którzy są im wierni! 

Media papierowe czasem przegrywają w walce z innymi mediami w dobie komputerów, telewizorów i radia. Jednak kiedy chcemy się zrelaksować najczęściej sięgamy po gazety. Nie wymagają od nas już niczego, po prostu siadamy i czytamy! Spokojne długie wieczory z herbatą, kilkuminutowe czytanie w metrze, czy długie wylegiwanie się na plaży to tylko kilka sytuacji, w których bezkonkurencyjnie wygrywa prasa.  

Polskie magazyny dla mężczyzn są tu na wysokim poziomie, więc można wierzyć, że zawsze będą odnajdywały swoich odbiorców. MaleMan czy Men's Health , to dwa dominujące magazyny na polskim rynku, które poruszają inne tematyki, co każdy z nich czyni czymś indywidualnym i niepowtarzalnym.

Mówi się, że prasa ginie w dobie internetu, może i jest co raz mniej kupujących w wersji papierowej, ale dzięki temu zaczyna być bardziej luksusowa!
3 komentarze:

 1. prasa jest świetna. zwłaszcza ta 'luksusowa'. człowiek z gazetą sprawia wrażenie mądrzejszego i bardziej obytego ze światem. jednak magazyny to inwestycja, która się nie zwraca. po co kupić gazetę jeśli można coś przeczytać w Internecie. niestety taka prawda. aż mnie czasami kusi kupić sobie jakieś czasopismo jednak po zastanowieniu nigdy tego nie robię. ale chyba zacznę :)

  świetny artykuł. pozdrawiam! :]

  OdpowiedzUsuń
 2. liczę, że nie zginie bo nie jestem wielkim fanem czytania ebooków, na tabletach, laptopach itd. w ogóle obserwuję bo widzę, że tu spoko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem fanką dobrej prasy!:*♥ obserwuje z przyjemnością!
  pozdrawiam,OLA

  OdpowiedzUsuń