poniedziałek, 3 grudnia 2012

Zegarek to podstawa!


Budzisz się, wstajesz z łóżka, bierzesz prysznic, jesz śniadanie, ubierasz i ruszasz do pracy. W ciągu tego czasu spoglądasz na niego bardzo często, nie będąc nawet tego świadomym, a to przecież wszystko jego zasługa. W dużej mierze to dzięki niemu  się nie spóźniasz. Już wiesz o czym mowa? TIK, TAK, TIK, TAK, TIK, TAK.

Ciągle gdzieś się spieszymy, biegniemy, a w tym wszystkim pomaga nam on, czyli zegarek. Dzięki niemu znajdujemy się w odpowiednim miejscu punktualnie. To jego główna zaleta, ale nie jedyna! zegarek jest gadżetem, który nadaje elegancji każdemu facetowi i dlatego każdy pan powinien go posiadać. Jak wiemy(bo każdy powinien to wiedzieć) rzeczą nie dozwolona u panów jest spóźnianie sie.  Facet, który każe czekać na siebie kobiecie powinien palić się ze wstydu. Kobieta czekająca to kobieta zła :)

Aby temu wszystkiemu zapobiec na szczęście ktoś wymyśli tą wspaniałą rzecz i służy nam ona do dziś. Zegarek na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniał formę i kształt. Jeżeli chcemy dowiedzieć się która jest godzina możemy spojrzeć w komputer, telefon, radio w aucie czy telewizor jednak zegarek jest niezastąpiony i ponadczasowy. Sportowe, klasyczne, eleganckie,białe, czarne, srebrne, złote to najczęstsze kolory jakie możemy zobaczyć na męskich rękach. MenOpinions przygotowało dla Was  kilka modeli, które poleca. Nadchodzą święta, więc taki gadżet to dobry prezent dla siebie, taty czy kumpla. Jeżeli czytają to Panie to może właśnie znalazłyście prezent pod choinkę dla swoich mężczyzn?

Firmę Casio to firma z tradycjami. Każdy ma dziadka, który zna tą firmę. Ona jest jak okulary Ray Ban, nigdy nie wychodzą z mody. Atrakcyjna cena i wytrzymałość to podstawa tej marki. 

Casio MTP-1302L-7B


Casio MTP-1341D-7A
Firma Atlantic, to szwajcarska marka reprezentująca wysokiej klasy zegarki, które charakteryzują się solidnym i unikatowym wykonaniem. Indywidualny charakter sprawia nadaje im indywidualności i klasy. Mają one w sobie coś co przyciąga uwagę ale nie pachnie tandetą. Zdecydowanie polecam go osobom, które chcą aby zwracał on uwagę i wyróżniał się.

Atlantic Seacrest Automatic 50748.45.31
Atlantic Seacrest Automatic 50748.41.61


3 komentarze:

 1. Atlantic Seacrest Automatic 50748 is my fav!

  I'm following you now, hope you follow back <3

  kisses
  www.thechicstyler.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Those watches are very good looking
  Would you like to follow each other?

  OdpowiedzUsuń
 3. thanks :)
  Sorry but following is not transaction :)

  OdpowiedzUsuń