środa, 5 grudnia 2012

Jumper from catwalk

Dziś chciałem wstawić kilka inspiracji na sezon zimowy 2012/2013. Oglądając wszystkie zdjęcia z pokazów zauważyłem, że wszystkie domy mody skupiały się przede wszystkim na jednym głównym elemencie jakim był sweter.

Klasyczne wąskie spodnie i swetry z wymyślnymi wzorami to coś co rządziło na światowych wybiegach i jest propozycją na ten sezon. Stonowane kolory z ciekawymi wzorami nie koniecznie świątecznymi przykuwają uwagę. Połączenie klasyki z nowoczesną elegancją to coś co MenOpinions stanowczo poleca. Pamiętajcie, że chodzi o to żeby się ubrać a nie przebrać!

This time I want show you fashion inspirations for winter 2012/2013. When I watched everyone photos form fashion show, noticed that many fashion house focus on one elements - jumer.

Classic fit panst and jumper with fancy patterns it was rule on catwalk. Subdued colors with interesting patterns not christmas patterns throw in my eyes. Classic together with modern elegance it is what MenOpinions love more!

We should wear, not dress. Remember that!3 komentarze:

 1. bez dobrego swetra zima się nie odbędzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam jestem zwolennikiem wszelkiego rodzaju dziani, poczynając od klasycznych V-necków, przez pulowery a skończywszy na kardiganach. Świetnie prezentują się jako element zimowego warstwowania, a także jako samodzielne okrycia (np. w zastępstwie marynarki)

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. i love it' all <3

  http://adelsogomz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń