czwartek, 15 listopada 2012

Polska moda, kupować czy nie?

Świat mowy jest pełen pomysłów, które wypełniają nasze szafy. Czy światowa moda różni się czymś od mody Polskiej? Czy watro kupować polskie projekty?


Oryginalne ubrania projektantów są drogie. Nie każdego stać na zakup produktów od projektantów więc kupują w tzw. sieciówkach. Jakość tych rzeczy jest czasami gorsza, i mamy większe prawdopodobieństwo, że spotkamy na ulicy osobę ubraną w to samo, jednak za te kwoty możemy kupić ich więcej. Pojawia się więc pytanie: "czy warto kupować ubrania od projektantów czy robić zakupy w sieciówkach?"

Polscy projektanci i polskie marki są na wysokim poziomie, wręcz bardzo wysokim. Jakość tkanin, sposób szycia to tylko kilka plusów jakie znajdujemy w kupowaniu ich projektów. Kupując u Polskich projektantów mamy pewność, że zostało wyprodukowanych tylko kilka modeli tego produktu. Na pewno nie spotkamy kogoś co kawałek w tej samej bluzce, koszulce czy kurtce. Pamiętajmy, że ubrania w sieciówkach produkowane są masowo! Po drugie unikatowość! Polscy projektanci pracują według swoich wizji. Dzięki czemu projekty są bardzo eleganckie, szykowne i ponadczasowe. Specyficzne kroje i tkaniny pozwalają na wyróżnienie się z tłumu w sposób nie szokujący i ze smakiem. 
Zakupy u polskich projektantów to dobra inwestycja, która opłaca się. Dzięki nim korzystamy z wysokiej jakości tkanin i dzięki niej możemy śmiało, dumnie chodzić po ulicach. Trochę wyższa cena nie powinna nas odstraszać.
Co sądzicie o Polskich markach? Macie jakieś ulubione?

1 komentarz:

  1. T-shirty Roberta Kupisza są unikatowe zgodzę się, ale Łukasz Jemioł Basic mnie rozśmiesza.Owszem Tkaniny są dobre, krój zły nie jest, ale ceny są nawet wyśmiewane przez redaktorów modowych magazynów.Basic za 320 zł -a Robert Kupisz ( NIE BASIC) za 350 zł. Jest różnica.

    Ja osobiście kocham młodych projektantów , a moim ulubionym ( z tych dla mnie dostępnych) jest Jarosław Ewert.Ma świetne projekty

    OdpowiedzUsuń