niedziela, 23 czerwca 2013

Męskie Granie w tym roku znów zaskakuje!


Już niedługo rozpocznie się kolejna trasa koncertowa Męskie Granie 2013 w ramach, której jak co roku stworzono nowy singiel. Projekt w tym roku doczekał się trzeciej edycji i za każdym razem singiel promujący akcję jest zaskoczeniem. W tym roku nie było inaczej, bo utwór wykonuje weteranka polskiej sceny muzycznej Katarzyna Nosowska wraz z raperem O.S.T.R. 

Trasę koncertową promuje utwór Jutro jest dziś, który oczywiście wykonują dyrektorzy artystyczni. Projekt ma na celu przedstawienie innego oblicza polskiej sceny muzycznej, która dotąd nie jest znana wszystkim. W tym roku odbędzie się 7 koncertów w różnych miastach polski zaczynając od 13 lipca w Krakowie do 31 sierpnia w Żywcu. Jak co roku, tak i teraz publiczność będzie miała przyjemność obejrzeć najlepszych polskich wykonawców muzycznych. Inicjatorem, oraz głównym pomysłodawcą akcji jest marka piwa Żywiec

Na tegorocznej edycji możemy usłyszeć takich artystów jak: Maria Peszek, Stanisła Soyka, Myslovitz, 2Cresky Feat. Lach, Ballady i Romanse, Fisz Emade Tworzywo, Grażyna Łobaszewska, Hey, Kapela ze Wsi Warszawa, Kim Nowak, Krzysztof Zalewski, Lao Che, Leszek Możdżer Maja Olenderek Ensemble, Marek Dyjak, Michał Urbaniak, Natu Kozmic Blues, Pati Yang Group, Pink Freud, Skalpel, TRÈS.B, UL/KR. Oczywiście nie może zabraknąć występu Dyrektorów Artystycznych, czyli Katarzyny Nosowskiej i O.S.T.R.

Kto wybiera się na koncerty?

1 komentarz: