poniedziałek, 18 marca 2013

Siostry Przybysz powracają?

Paulina i Natalia to jeszcze kilka lat temu jedne z najgłośniejszych imion sceny muzycznej. Siostry prowadziły razem zespół "Sistars", który odniósł wielki sukces na polskiej scenie muzycznej wprowadzając nowy nie znany jeszcze wtedy rodzaj muzyki. Dziś, choć nie wszystko jest jasne możemy spodziewać się nowości.

Sutra, Synu  czy Nie przestawaj to utwory o których było bardzo głośno. Zespół wprowadził na polski rynek nowy gatunek muzyczny tworząc nową grupę społeczną. Duże bluzy, ogolone głowy i kontrowersyjne teledyski były czymś rzadko spotykanym jeszcze kilka lat temu. Wtedy królowały blond włosy, żele, solarium i ciężkie techno, a mimo to grupie udało się wybić. Zespół nie szedł tą samą drogą co wszyscy, nie chodziło o skandale, ścianki i zdjęcia tylko o muzykę. Treść nie przerastała formy, teksty były wartościowe i przemyślane tak aby uderzyły w głowę słuchacza.


Po występie na scenie Orange Warsaw Festiwal w 2011 roku zespół postanowił nagrać kilka utworów, które teraz regularnie wychodzą na rynek. Chociaż zespół nie potwierdza oficjalnie reaktywacji zespołu to dawni fani mają prawo do nadziei. Zarówno Paulina jak i Natalia przygotowują swoje solowe płyty, które mają wyjść na przełomie marca i kwietnia. Podczas jednego z wywiadów siostry powiedziały, że nie wiedzą czy będzie reaktywacja zespołu, ale na pewno będzie można posłuchać nowych kawałków przygotowanych przez stary skład po OWF. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się utwór "Ziemia", co chyba nikogo nie dziwi?

4 komentarze:

 1. oo tak odmówic im talentu nie mozna chociaz troche ich kawałków zlewa sie w ten sam albo bardzo podobny to jednak sa tez takie które sa absolutnie niepowtarzalne i zapadaja w pamiec i serce na bardzo długo ( PS mozna zobaczyc mozna w klubie np heheh )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda niektóre kawałki są do siebie podobne, ale to może z uwagi na ten sam zamysł muzyczny :)
   pozdrawiam

   Usuń
 2. A ja nie do końca się zgodzę co do ich sławy bo wbrew pozorom jestem w stanie wymienić tytuł 1 piosenki, a kiedyś znałam w sumie może ze 2.., ale prawdą jest, że dziewczyny talent mają.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie słucham ich, więc skakać z radości nie będę, aczkolwiek miło, że znowu coś będzie się działo w polskiej muzyce :]
  pozdrawiam!

  adamvogue.blogspot.com
  facebook.com/adamvogue

  OdpowiedzUsuń